Sogo Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları, markaların, kampanyaların, tüketim alanlarının sürekli olarak tartışıldığı dinamik alanlardır. En güçlü,  modern ve etkileyici kampanya, marka profili ve içerik paylaşım hizmetlerini sunarız.

Sogo Medya

Web Tasarım

Güçlü, özgün, kullanıcı odaklı, prestijli ve her zaman yeni nesil! Sogo Medya olarak bizler, markanızın son kullanıcıya dijital araçlarla ulaşma sürecinde her zaman yanınızdayız!

Sogo Medya

Grafik Tasarım

Sogo Grafik Tasarım ekibi, özgün, modern, yeni nesil, çarpıcı ve heyecanlı görünümlerle reklam kampanyalarınızı, web sitelerinizi, basılı materyallerinizi ve marka kimliğinizi üretir ve güçlendirir.

Sogo Medya

Reklam Matbaa

Sogo Medya ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sogo Medya

Fotoğraf ve Video

Basılı ve dijital materyalleriniz için markanızın profesyonelliğini yansıtacak fotoğraf ve video çekimlerini tercih edin. Sogo Medya, alanında uzman fotoğrafçılar ve uzmanlarla fotoğraf ve video çekim hizmetleri sağlıyor.

Sogo Medya

Domein & Hosting

İnternet hizmetlerinde mümkün olanın en iyisini sunmayı amaçlar. Yüksek kaliteye sahip domain ve hosting hizmetlerimizle web sitenizi güvenilir kaynaklara emanet etmenin gücünü yeniden tanıyacaksınız.